Hakkımızda - Soysan

merkez bankası
İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

 
 

Bir aile şirketi olarak 2005 yılında kurulan Soysan Ahşap Ambalaj, günümüzde 13 imalat, 1 şoför ve 3 idari personel ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Şu an için 850 metrekare kapalı ve 600 metrekare açık alanda siz müşterilerine hizmet vermekte olan firmamız, 2015 in son çeyreğinde tamamen öz sermayesi ile bitirmeyi planladığı 4.000 metrekare kapalı, 2.000 metrekare açık alanlı yeni fabrikasına geçecektir.
Soysan ahşap ambalaj yıllık 3000 metreküp civarında kullandığı temel hammaddesi olan ağacı doğal ortamından temin ederek, kendi ahşap işleme tesislerinde işleyerek, en az zayiatla müşterilerine mamul madde olarak teslim etmektedir. Müşterilerinin taleplerine göre her nevi ağacı temin edebilecek ve istenilen tasarım özelliklerinde ahşap ambalaj üretebilecek deneyime, donanıma ve üretim kapasitesine sahiptir.
Ticari hayatında her geçen gün büyüyen ve kendisini yenileyen, kurumsallaşma adına sürekli atılım ve yatırım yapan, ar-ge çalışmalarına gerekli önemi veren  soysan ahşap ambalaj, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. Personel eğitimlerini aksatmayan, personelin yapmış olduğu çalışmalarda öneri ve kaizenlerini dikkate alan firmamız, çalışma prensibi olarak müşterilerinden gelen talepleri en hızlı ve en kaliteli şekilde teslim etmeyi kendisine ilke edinmiştir.
-
Ürünlerimizin yüksek kalitesi
- Uyun fiyat politikası
- Müşteri memnuniyeti
                  Şirketimizin ana ilkeleridir.
Soysan ahşap ambalajın amacı müşterilerine en kaliteli ürünleri, en avantajlı koşullarda sunmaktır.
Bu ilke doğrultusunda, dürüstlük unsurundan hiç bir zaman taviz vermeden çalışan, üreten ve güçlenen bir firma olmak istemektedir.

 
 
 
 
Ara
Yan Uygulama Denetimi
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön